Powrót do szkoły 2

8,50 

PROJEKT: POWRÓT DO SZKOŁY

Wiemy, że powroty do szkoły bywają trudne i chaotyczne. Chcesz, by dni w okolicach 1 września były spokojniejsze? Zestaw naszych list zadań i formatek pozwoli uporządkować wszystkie istotne elementy i pomoże Ci w realizacji wszystkich zadań.

 

Czas realizacji: natychmiastowa wysyłka e-mail po zaksięgowaniu płatności

- +

Opis

W tym zestawie znajdziesz:

BACK TO SCHOOL CHECKLIST – FAZA PIERWSZA – rzeczy, które możesz przygotować i kupić na kilka tygodni lub dni przed rozpoczęciem roku szkolnego; niezbędne podstawy.

Liczba stron: 1

BACK TO SCHOOL CHECKLIST final – FAZA DRUGA – last check; wszystko co powinieneś włożyć do plecaka, a o czym Twoje dziecko może zapomnieć oraz ostateczne przygotowania stylówki.

Liczba stron: 1

NOTATKA RODZICA – formatka, która pozwoli Ci na wynotowanie wszystkich istotnych informacji z pierwszego zebrania w szkole; znajdziesz tu miejsce na uporządkowanie kluczowych kwestii.

Liczba stron: 1

PLAN LEKCJI – to nasz hit! – niezwykła formatka planu lekcji, która pozwoli zazębić ze sobą grafik szkolny, grafik zajęć pozalekcyjnych oraz wszystkie elementy, o których trzeba codziennie pamiętać; z tej listy możesz korzystać codziennie, razem ze swoim dzieckiem!

Liczba stron: 1

Ważne:

Produkt elektroniczny – do samodzielnego wydruku. Po dokonaniu płatności otrzymasz link umożliwiający pobranie list w formacie PDF. Wszystkie pliki przygotowane są do druku w formacie A4.

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i planuj z nami każdy miesiąc.

    Karta podarunkowa

    Podaruj planner lub akcesoria w prezencie.

    You don't have permission to register