Powrót do szkoły 1

8,50 

PROJEKT: POWRÓT DO SZKOŁY

Chcesz dobrze przygotować siebie i swoje dziecko lub dzieci do powrotu do szkoły? Zestaw naszych list zadań i formatek pozwoli uporządkować wszystkie istotne elementy i pomoże Ci w realizacji wszystkich zadań.

Czas realizacji: natychmiastowa wysyłka e-mail po zaksięgowaniu płatności

Kategoria:
- +

Opis

W tym zestawie znajdziesz:

BACK TO SCHOOL CHECKLIST – wszystkie niezbędne rzeczy, które możesz przygotować i kupić na kilka tygodni lub dni przed powrotem do szkoły; niezbędne podstawy zebrane w obszerną listę z podziałem na kategorie
Liczba stron: 1

NOTATKA RODZICA – formatka, która pozwoli Ci na wynotowanie wszystkich istotnych informacji z pierwszego zebrania w szkole; znajdziesz tu miejsce na uporządkowanie kluczowych kwestii
Liczba stron: 1

PLAN LEKCJI – to nasz hit! – niezwykła formatka planu lekcji, która pozwoli zazębić ze sobą grafik szkolny, grafik zajęć pozalekcyjnych oraz wszystkie elementy, o których trzeba codziennie pamiętać; z tej listy możesz korzystać codziennie, razem ze swoim dzieckiem!
Liczba stron: 1

POWAKACYJNA INWENTARYZACJA – te 3 listy pomogą Ci sprawdzić jakie sprzęty wymagają naprawy lub wymiany po wakacjach oraz „na świeżo” spisać wszystkie wnioski i pomysły, które przydadzą się w przed kolejnym wakacyjnym sezonem.
Liczba stron: 3

Ważne:

Produkt elektroniczny – do samodzielnego wydruku. Po dokonaniu płatności otrzymasz link umożliwiający pobranie list w formacie PDF. Wszystkie pliki przygotowane są do druku w formacie A4.

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i planuj z nami każdy miesiąc.

    Karta podarunkowa

    Podaruj planner lub akcesoria w prezencie.

    You don't have permission to register