Plan na Święta 2023

Plan Święta 2023 – zrób to z głową! Przedstawiamy nasze tipy na dobrze zaplanowane i wyjątkowe Święta 🙂

Dekoracje:

jak najlepiej zarządzić tematem świątecznych dekoracji? Trzymaj się jednej zasady: mega kolorowo lub max w dwóch kolorach. Wtedy dużo prościej będzie Ci dobierać i komponować dodatki.

Nasz tip: poszukując dekoracji wybierz miejsce, w którym znajdziesz wszystkie potrzebne elementy. W Warszawie polecamy niezastąpione miejsce: Flora Point. Tu znajdziesz wszystkie dekoracje. Uwaga: w tym roku polecamy wcześniejszy zakup biletu 🙂

Jedzenie:

Niektóre Wigilijne potrawy muszą być “home made”, ale w niektórych przypadkach możesz wspierać się potrawami przygotowanymi przez innych. Podziel wigilijne obowiązki lub kup część potraw w restauracji, Pamiętaj, by dobrze zaplanować ilość jedzenia, a jeśli coś zostanie – przekaż je potrzebującym korzystając np. z Jadłodzielni.

Nasz tip: ofertę świąteczną przygotowała restauracja PEACHES gastro girls. Z całego serca polecamy, bo jest wegetariańsko i przepysznie!

Choinka:

tu zdania są podzielone. 🙂 Jeśli preferujesz choinkę żywą wybierz taką w donicy (uwaga: donica musi być duża, a korzenie w dobrym stanie, by móc później posadzić choinkę). Plantacja choinek to też dobry pomysł! Możesz wybrać drzewko do ścięcia, co ogranicza ilość drzewek, które co roku nie zostają sprzedane. Jeśli preferujesz choinki sztuczne to zajrzyj do Ikea – ta w ich ofercie jest podobno bardzo dobrej jakości.

Na każdym etapie ułatwiaj sobie planowanie świąteczne. Pomoże w tym tworzenie list i dzielenie wszystkich elementów na mniejsze kroki. Oznaczaj na plannerze kluczowe aktywności, spisuj zadania i dziel je między osoby za pomocą legendy kolorystycznej. Plan na Święta pomaga w ograniczeniu stresowych sytuacji 🙂

Wesołego Świątecznego planowania!

Skomentuj

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i planuj z nami każdy miesiąc.

    Karta podarunkowa

    Podaruj planner lub akcesoria w prezencie.

    You don't have permission to register