Jesienny zestaw

8,50 

Chcesz miło spędzić jesienne dni? Nasze listy zadań pomogą Ci w zaplanowaniu jesiennych przyjemności. Mamy nadzieję, że nawet najbardziej deszczowy dzień zyska dzięki nim magiczny jesienny urok.

 

Czas realizacji: natychmiastowa wysyłka e-mail po zaksięgowaniu płatności.

- +

Opis

W tym zestawie znajdziesz:

CHECKLISTA JESIENNA – lista pełna jesiennych inspiracji! Aż 24 punkty obejmujące przyjemne aktywności. To „obowiązkowe” jesienne dobre praktyki, które sprawią, że docenisz potencjał tej pory roku. Będzie miło, przytulnie i ciepło.

Liczba stron: 1

JESIENNA LISTA RATUNKOWA – elementy, które uratują nawet najbardziej pochmurny z jesiennych dni. Podzielone na sześć kategorii tematycznych, które najlepiej jest ze sobą miksować i łączyć. Wybierz z nich to, co poprawi Ci nastrój i stwórz zestaw „must have”.

Liczba stron: 1

FILMY – JESIENNA BUCKET LIST – wzór listy filmów, które chcesz zobaczyć tej jesieni! Samodzielnie wpisujesz wszystkie najważniejsze propozycje, a gdy pogoda ograniczy zewnętrzne aktywności, korzystasz z gotowej listy. To doskonały sposób na zebranie wszystkich premier i poleceń w jednym miejscu. Filmy możesz podzielić na kategorie.

Liczba stron: 1

KSIĄŻKI – JESIENNA BUCKET LIST – wzór listy książek, które musisz lub chcesz przeczytać tej jesieni! Jesienne wieczory to doskonały czas na lekturę.  Samodzielnie wpisujesz wszystkie upatrzone wcześniej lub polecone tytuły i tworzysz swoją jesienną listę lektur. Warto odhaczać przeczytane książki, tak by pod koniec listopada z satysfakcją uznać listę za zrealizowaną. Książki możesz podzielić pod kątem gatunków.

Liczba stron: 1

MIEJSCA – JESIENNA BUCKET LIST – wzór listy miejsc, które chcesz odwiedzić tej jesieni! Ciekawe lokalizacje od razu dzielisz na kategorie, dzięki którym szybko dopasujesz je do potrzeb i ilości wolnego czasu. Poszukaj interesujących miejsc i stwórz osobistą „bucket list” na najbliższe miesiące. Listę trzymaj pod ręką i dopisuj nowe propozycje, gdy tylko coś fajnego wpadnie Ci w oko.

Liczba stron: 1

Ważne: Produkt elektroniczny – do samodzielnego wydruku. Po dokonaniu płatności otrzymasz link umożliwiający pobranie list w formacie PDF. Wszystkie pliki przygotowane są do druku w formacie A4.

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i planuj z nami każdy miesiąc.

    Karta podarunkowa

    Podaruj planner lub akcesoria w prezencie.

    You don't have permission to register