Bucket Lists – jesienny zestaw

6,50 

Potraktuj jesień jako porę roku umożliwiającą nadrobienie wielu zaległości!  I zrealizowanie kilku istotnych pozycji z niekończącej się listy „chcę”. 🙂

Z naszymi bucket lists przygotujesz listy:

– filmów, które chcesz obejrzeć i które doskonale nadają się na jesienne wieczory,

– książek, które chcesz przeczytać i które od dłuższego czasu czekają na swoją kolej,

– miejsc, które chcesz odwiedzić i które pięknie wyglądają jesienią.

Czas realizacji: natychmiastowa wysyłka e-mail po zaksięgowaniu płatności.

- +

Opis

W tym zestawie znajdziesz:

FILMY – JESIENNA BUCKET LIST – wzór listy filmów, które chcesz zobaczyć tej jesieni! Samodzielnie wpisujesz wszystkie najważniejsze propozycje, a gdy pogoda ograniczy zewnętrzne aktywności, korzystasz z gotowej listy. To doskonały sposób na zebranie wszystkich premier i poleceń w jednym miejscu. Filmy możesz podzielić na kategorie.

Liczba stron: 1

KSIĄŻKI – JESIENNA BUCKET LIST – wzór listy książek, które musisz lub chcesz przeczytać tej jesieni! Jesienne wieczory to doskonały czas na lekturę.  Samodzielnie wpisujesz wszystkie upatrzone wcześniej lub polecone tytuły i tworzysz swoją jesienną listę lektur. Warto odhaczać przeczytane książki, tak by pod koniec listopada z satysfakcją uznać listę za zrealizowaną. Książki możesz podzielić pod kątem gatunków.

Liczba stron: 1

MIEJSCA – JESIENNA BUCKET LIST – wzór listy miejsc, które chcesz odwiedzić tej jesieni! Ciekawe lokalizacje od razu dzielisz na kategorie, dzięki którym szybko dopasujesz je do potrzeb i ilości wolnego czasu. Poszukaj interesujących miejsc i stwórz osobistą „bucket list” na najbliższe miesiące. Listę trzymaj pod ręką i dopisuj nowe propozycje, gdy tylko coś fajnego wpadnie Ci w oko.

Liczba stron: 1

Ważne: Produkt elektroniczny – do samodzielnego wydruku. Po dokonaniu płatności otrzymasz link umożliwiający pobranie list w formacie PDF. Wszystkie pliki przygotowane są do druku w formacie A4.

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i planuj z nami każdy miesiąc.

    Karta podarunkowa

    Podaruj planner lub akcesoria w prezencie.

    You don't have permission to register